ANBEFALINGER
Kære Morten.
Jeg siger dig mange tak for vores hypnoterapi session Fredag den 30/8-2013. Jeg kan allerede mærke på mig selv at jeg er blevet gladere samt fundet ud af hvad det vil sige at være i den såkaldte underbevidstheds tilstand. Du har før overrasket mig med dine shows hvor folk gør mærkelige ting, men det herer og bliver unikt. Jeg forstår det ikke, og vil ikke forstå det, da det er som magi (Folk siger det ikke findes, jeg siger at det gør)
Jeg er glad for at du har hjulpet mig hurtigt på sporet igen efter mit brud med min kæreste, samt givet mig mere selvtillid og lækkert hår :-p
Til jer som læser dette indlæg:
Jeg kan på det kraftigste anbefale Morten.
Hvis du har et problem eller flere, så skal han nok komme til bunds i dig, og det er virkelig helt i bund. Jeg troede ikke jeg var i hypnose, men da jeg vågnede tog jeg mig selv i at have hørt alt hvad han sagde, og havde taget det til mig.
Jeg smiler stadig når jeg laver en enkel bevægelse med mine hænder som han bad mig om, det er sku da fantastisk.
Så hvis du har noget så skynd dig, Morten skal nok hjælpe dig.
Med venlig hilsen,
Nicklas Grüning